همراهی و پشتیبانی

پله پله شما را همراهی و پشتیبانی می کنیم...


از آنجایی که سایت و اپلیکیشن موبایل یک محصول زنده است پس نیاز به مراقبت و نگه داری دارد.
در شرکت طراوان علاوه بر رعایت اصول مهم طراحی سایت مانند استاندارد های طراحی،سرعت، سئو، امنیت، سادگی، کاربرد پذیری ،انعطاف پذیری ، تیم پشتیبانی در کنار شما خواهد بود و کارشناسان ما به شما در زمینه تولید محتوای مناسب و استراتژی های بازاریابی اینترنتی مشاوره می دهند تا نهایتا به نتیجه و هدفی کارا برسید.

>> مشاهده امکانات بسته نگه داری و پشتیبانی سایت >>

 طرح پشتیبانی ویژه طراوان برای افرادی که به دنبال پشتیبانی هستند

بسیاری از مشتریان ما در حالی که برای پشتیبانی و مدیریت سایت خود دچار مشکل شده اند ویا به دلیل ترافیک کاری زیاد، فرصت بررسی و بروز رسانی محتوای سایت ها رو ندارند، به ما مراجعه می کنند که این امر باعث کاهش بازدید سایت های شرکتهای مشتریان شده بود.
از آنجایی که یکی از مهمترین فعالیت های ما در شرکت طراوان پشتیبانی ،بروز رسانی ونگه داری سایت شرکتهاست،  برای حل این مسئله، شرکت طراوان ، سرویس پشتیبانی ویژه ای  را در نظر گرفته است که در آن بصورت هفتگی و ماهانه با مشتريان در تماس است و اطلاعات جديد را به روش هاي استاندارد وبهينه به همراه اعمال قوانين سئو در سايت ها قرار ميدهد.

>> مشاهده امکانات بسته نگه داری و پشتیبانی سایت >>

 


تعهد دستور کارماست. ما به شما در زمینه تولید محتوای متناسب با استانداردهای موتور گوگل و استراتژی های بازاریابی اینترنتی مشاوره می دهیم. پشتیبانی طیف وسیعی از مشتریان تجاری و صنعتی نشان دهنده این فعالیت ماست

 

 

پشتیبانی حرفه ای سایت

از آنجایی که سایت یک محصول زنده است پس نیاز به مراقبت و نگه داری دارد.در شرکت طراوان تیم پشتیبانی در کنار شما خواهد بود و کارشناسان ما به شما در زمینه تولید محتوای مناسب و استراتژی های بازاریابی اینترنتی کمک می کنند تا نهایتا به نتیجه و هدفی کارا برسید وفروشتان را افزایش دهید.