همراهی و پشتیبانی

پله پله شما را همراهی و پشتیبانی می‌کنیم...


از آنجایی که سایت و اپلیکیشن موبایل یک محصول زنده است پس نیاز به مراقبت و نگه داری دارد.
در شرکت طراوان علاوه بر رعایت اصول مهم طراحی سایت مانند استانداردهای طراحی، سرعت، سئو، امنیت، سادگی، کاربرد پذیری، انعطاف پذیری، تیم پشتیبانی در کنار شما خواهد بود و کارشناسان ما به شما در زمینه تولید محتوای مناسب و استراتژی های بازاریابی اینترنتی مشاوره می‌دهند تا نهایتا به نتیجه و هدفی کارا برسید.

<< مشاهده امکانات بسته نگه داری و پشتیبانی سایت >>

 

طرح پشتیبانی ویژه طراوان برای افرادی که به دنبال پشتیبانی هستند

بسیاری از مشتریان ما در حالی که برای پشتیبانی و مدیریت سایت خود دچار مشکل شده اند ویا به دلیل ترافیک کاری زیاد، فرصت بررسی و بروز رسانی محتوای سایت‌ها رو ندارند، به ما مراجعه می‌کنند که این امر باعث کاهش بازدید سایت‌های شرکت‌های مشتریان شده بود. از آنجایی که یکی از مهمترین فعالیت‌های ما در شرکت طراوان پشتیبانی، بروز رسانی و نگهداری سایت شرکت‌هاست،  برای حل این مسئله، شرکت طراوان، سرویس پشتیبانی ویژه‌ای را در نظر گرفته است که در آن بصورت هفتگی و ماهانه با مشتريان در تماس است و اطلاعات جديد را به روش‌های استاندارد و بهينه به همراه اعمال قوانين سئو در سايت‌ها قرار مي‌دهد.

>> مشاهده امکانات بسته نگه داری و پشتیبانی سایت >>


تعهد دستور کار ماست. ما به شما در زمینه تولید محتوای متناسب با استانداردهای موتور گوگل و استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی مشاوره می‌دهیم. پشتیبانی طیف وسیعی از مشتریان تجاری و صنعتی نشان دهنده این فعالیت ماست.

پشتیبانی حرفه‌ای سایت

از آنجایی که سایت یک محصول زنده است پس نیاز به مراقبت و نگهداری دارد.در شرکت طراوان تیم پشتیبانی در کنار شما خواهد بود و کارشناسان ما به شما در زمینه تولید محتوای مناسب و استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی کمک می‌کنند تا نهایتا به نتیجه و هدفی کارا برسید و فروشتان را افزایش دهید.